Garanti Şartları

Vestel markalı ürünlere 2 yıl garanti verilmekte olup, ürünlerin ambalajında 2 yıl süreli garanti belgeleri mevcuttur. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için montaj esnasında servis ekiplerine AHB (Avantajlı Hizmet Belgesi) Belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Yetkili Bayi’den Avantajlı Hizmet Belgesi almayan müşterilerimiz +1 ek garantiden ve/veya ücretsiz montaj-tanıtım hizmetinden yararlanamayacaklardır. İlave 1 yıl garanti süresince Garanti Belgesinde yer alan şart ve yükümlülükler aynen geçerlidir. Müşterilerimizin, garanti süresi içerisinde Avantajlı Hizmet Belgesini, Satış faturası ve garanti kartlarını birlikte saklamaları gerekmektedir. Montaj hizmeti olmayan ürünlerimiz için Avantajlı Hizmet Belgesinin müşteri tarafından muhafaza edilmemesi yada gerektiğinde ibraz edilememesi halinde müşterilerimizin ürün garantileri 2 yıl olarak kabul edilecektir.

Yetkili bayimiz tarafından verilmiş Avantajlı Hizmet Belgesi olmayan müşterilerimiz ücretsiz "Montaj-tanıtım'' hizmetinden yararlanamayacaklardır. Uygulama sadece Vestel markalı ürünler için geçerlidir. Whirlpool, Regal ve diğer markalarımız bu uygulamanın dışındadır.”

İlave 1 yıl garanti süresinin ilk birinci yılında Garanti Belgesinde yer alan şart ve yükümlülükler aynen geçerlidir.

Vestellneiyor.com'dan alınan tüm ürünler yükardaki garanti koşulları kapsamaktadır.